Hľadať

O nás

       Spoločnosť ROCK-Build s.r.o. bola založená v roku 2008 s cieľom špecializovať sa na riešenia a realizáciu gabionových konštrukcii — od tých najmenších v záhradnej architektúre, až po tie najväčšie, používané pri stavbe diaľnic a iných rozsiahlych inžinierskych diel, vychádzajúc pritom z našich predošlých skúseností na európskom a najmä nemeckom trhu.

       Naším cieľom je byť spoľahlivým partnerom pre investorov, generálnych dodávateľov a súkromné osoby, ktoré majú záujem pristupovať k návrhu a realizácii gabionových konštrukcii nie iba ako „k drôtom, do ktorých sa nasypú kamene – napr. andezit“, ale ako ku konštrukcii, ktorá má svoje parametre, statický návrh, technologický postup výstavby, normové predpisy a v konečnom dôsledku vplýva na celkový estetický dojem z celej stavby.

       K našej činnosti patrí taktiež ťažba a spracovanie prírodného andezitového kameňa, ktorý dodávame na Slovensko a do iných štátov Európskej únie. Časť tohto vyťaženého prírodného kameňa andezitu, spracovávame štiepaním a pílením na rôzne ďalšie produkty. Od nášho vzniku sa zaoberáme aj špecializovanými činnosťami v oblasti stavebnej chémie, najmä realizáciou priemyselných podláh, pancierových podláh, epoxidových podláh, betónových konštrukcií, špeciálnych cementových a syntetických systémov, izolácií, injektáže betónových konštrukcií a vysoko-pevnostných zálievkových hmôt.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Team, ROCK-Build s.r.o.

Naši partneri

       Vybraní obchodní partneri, ktorí boli spokojní s odvedenou prácou našej spoločnosti a naďalej nás oslovujú na projektoch. Je nám cťou spolupracovať na zaujímavých realizáciách a milujeme výzvy, ktoré nám ponúkajú.